Produkty

.
››› Vo svete hluku sú výrobky pre tlmenie a kontrolu hluku nevyhnutnosťou. V rôznych priemyselných prostrediach je nutné chrániť pracovníkov pred hlukom. Požiadavkou býva často vyvážená veľkosť a komfort pomôcok. Pracovník, ktorý pociťuje bolestivý hluk je v ohrození. Vibroakustika, s.r.o. ponúka množstvo ochranných protihlukových prostriedkov vrátane vložiek do uší, prilbové chrániče, vložky na jedno použitie alebo vložky pre viacnásobné použitie a klasické chrániče. Každá ochrana je navrhnutá pre rozdielne aplikácie. Vibroakustika, s.r.o. - riešenia pre hluk a vibrácie Vám poskytuje široký sortiment výrobkov pre bezpečnosť a ochranu sluchu.

.

Pasívna ochrana sluchu


Slúchadlové chrániče sluchu od Vibroakustika, s.r.o. ponúkajú na výber komfortné a malé vložky, ale taktiež výhody prilbových chráničov a širokú škálu príslušenstva.

.

Ušné vložky


Ušné vložky od VibroAkustika, s.r.o. majú všetko, čo si môžete predstaviť - od jednoduchých ušných upchávok na jedno použitie až po dômyselne prepojené upchávky.

.

Elektronické ušné chrániče


Skúsenosti ukazujú, že pracovníci, ktorí vykonávajú opakujúcu sa monotónnu prácu, sú väčšinou vystavení zvýšenému nebezpečiu pracovného úrazu. Hluk ľudí izoluje, znižuje koncentráciu a uspáva. 

7,